Krótko o naszych sklepach internetowych…

KLUCZ DO WIRTUALNEGO ŚWIATA REALNYCH ZYSKÓW.

Duże możliwości, dalszy rozwój oraz możliwe integracje z wieloma systemami jak również znanymi portalami, czynią nasze sklepy jednymi z najczęściej wybieranych w Polsce.
Profesjonalne sklepy internetowe

Klucz do wirtualnego świata realnych zysków

Pragniesz rozwinąć swój biznes w sieci i pozostać bezkonkurencyjnym? SZOPNIK to oferta idealna dla ciebie. Tworzymy indywidualne sklepy internetowe w oparciu o system Presashop.

Czym jest SZOPNIK?

SZOPNIK to pakiet usług, które zapewnią ci skuteczną sprzedaż w sieci.

Profesjonalna, kompleksowa i elastyczna platforma sklepowa, z bogatym pakietem narzędzi, przejrzystą grafiką i prostą obsługą, to najlepszy sposób na szybki i efektywny rozwój twojego biznesu.

Dlaczego SZOPNIK?

Wybierając nas nie potrzebujesz dużej gotówki na start, gdyż dajemy ci również możliwość płatności w formie niskich miesięcznych rat.

Co oferuje?

Nowoczesne oprogramowanie dostosowane do różnych urządzeń, dzięki któremu zwiększysz liczbę swoich klientów. Indywidualny projekt graficzny dopasowany do marki oraz potrzeb sprzedawcy, który podniesie jakość sprzedaży. Liczne integracje zapewniające wygodną, szybką i bezpieczną sprzedaż.

Dla kogo jest SZOPNIK?

SZOPNIK to oferta zarówno dla tych, którzy mają dość płacenia zbędnych prowizji i chcą otworzyć swój własny sklep w sieci, jak i dla doświadczonych sprzedawców, którzy nie są zadowoleni ze swojej dotychczasowej platformy sklepowej.

Ciągły monitoring...

Wszystkie nasze realizacje, podlegają stałej opiece serwisowej. Nasi klienci otrzymują od nas wsparcie powdrożeniowe. Zapewniamy również szkolenia pracownikom obsługującym system sklepowy. Nasze szkolenia realizujemy bezpośrednio u klienta lub On Line przez internet.