Integracje

Zintegrowane korzyści

Szopnik to oprogramowanie sklepu internetowego zintegrowanego z serwisami aukcyjnymi, porównywarkami cen, kurierami, systemami płatności oraz portalami społecznościowymi.

ALLEGRO

Poszerzaj drogi sprzedaży
Allegro to jeden z najbardziej popularnych serwisów aukcyjnych, w którym codziennie zakupów dokonują tysiące internautów. Dzięki integracji, możesz dołączyć do grona sprzedających i cieszyć się stale rosnącą sprzedażą. Sklep internetowy zintegrowany z Allegro, posiada szereg funkcji, które usprawnią twoją sprzedaż:
  • aktualizacja stanów magazynowych,
  • automatyczne księgowanie wpłat,
  • pobieranie zamówień,
  • automatyczne wystawianie towaru,
  • import opisów przedmiotów


PORÓWNYWARKI CEN

Zaistniej na rynku e-commerce

Dotrzyj do tysięcy potencjalnych klientów, dzięki integracji z porównywarkami cen. Wypromuj swój towar i zwiększ swoją sprzedaż.

KURIER

Szybka, sprawna i bezpieczna wysyłka
Integracja ze spedytorami to znaczne usprawnienie sprzedaży. Obsługa przesyłek z poziomu panelu zarządzania sklepem to czysta wygoda oraz gwarancja szybkiej i bezpiecznej dostawy.
Nasi zintegrowani kurierzy to DHL, UPS, DPD, Paczkomaty, K-EX, E-nadawca (Poczta Polska).

SYSTEMY PŁATNOŚCI

Podstawą e-biznesu jest umożliwienie szybkiej i bezpiecznej wpłaty za zakupiony towar. Jest to możliwe dzięki integracji z systemami obsługującymi płatności przez Internet. Nasze sklepy obsługują płatności m.in. Przelewy24, PayU, Paypal, standardowy przelew bankowy, płatności kartą kredytową oraz kilkanaście innych systemów płatności.

 PORTALE SPOŁECZNOŚĆIOWE

Zwiększ swoje szanse

Większość internautów robiących zakupy w sieci, poszukuje wcześniej opinii o produktach. Skarbnicą recenzji są obecnie portale społecznościowe. Integracja z portalami społecznościowymi to szansa na to, aby inni dowiedzieli się o tobie i twoich produktach.

W pełni elastyczny system CMS...

Zdecydowaną przewagą systemu Prestashop, jest jego elastyczność. Pozwala on na całkowitą integrację z innymi systemami, które ułatwią twoją sprzedaż, jak również zagwarantują bezpieczeństwo Twoich transakcji.